İşyeri ve Dükkan Taşımacılığı

12 Haziran 2021

İşyeri Taşımacılığı firması İzmir Torbalı İşyeri taşıma İzmir Torbalı’da işyerinizi sorunsuz taşır. Profesyonel Garantili Sigortalı iş yeri taşıma şirketi ile taşının. İşyeri Taşıma hizmetlerinde en güvenli taşıma hizmetini Güvenilir nakliye firmasından alın. İzmir Torbalı’da çok katlı iş yeri taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiren işyeri taşıma şirketiyiz.

İşyeri Taşımacılığı İzmir Torbalı işyeri taşıma firması

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İzmir Torbalı’da 1999 yılından bu yana alanında uzman personel kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların deneyimli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sağlıklı bir şekilde tek tek özenle de montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

İşyeri Taşıma Şirketi

ofis taşıma

Torbalı Kartal  İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider firması olmа  hedefini  benimsedik. Fіrmamız  İzmir Torbalı’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

Asansörlü İş Yeri Taşıma

İzmir Torbalıda Asansörlü İşyeri Taşıma hizmetimiz ile yüksek katlı residance binalarında taşımayı kolaylaştırma hedefindeyiz. Güvenli ve garantili taşıma hizmeti hedefleyen nakliye şirketimiz kısa süre içerinde eşyalarınızı taşır. Asansörlü Nakliye aracımız 15 kata kadar çıkabilir. Çelik sağlam ve güvenli aracımız ayrıca kiralık asansör şeklinde de hizmet vermektedir.

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Torbalı Kartal  Nakliyat Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız

Kaliteli İş Anlayışımız

Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız

Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Çok Katlı İşyeri Taşıma Hizmeti

Çok katlı işyeri taşıma şirketi olarak yüksek katlı işyeri ofis ve holdinglerin taşınmasını sağlıyoruz. İzmir Torbalı çok katlı işyeri taşıma firması arayışında olan vatandaşlarımız için Kurumsal referanslarımız ile gerçekleştireceğimiz hızlı güvenli ve memnuniyet verici taşıma örneklerini sunabiliriz. Sizlerin de profesyonel nakliye hizmetlerimizden bire bir yararlanmaları için gerekli tüm olanaklarımız ile dilediğiniz zaman ve istediğiniz noktaya ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ardından dilediğiniz koşullarda işyeri taşıma işlemlerini gerçekleştirmek üzere yazılı sözleşmeli nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.

Şirket Taşıma Hakkında Sorulan Sorular

İşyeri Taşıma Ne Kadar Sürer?

Bir işyerinin şirket taşıma, ofis taşıma işlemleri firma büyüklüğüne göre değişir. Normal bir firma ise aynı gün içinde taşınır.

İşyeri Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

İşyeri ve Ofis taşıma ücretleri eşya hacmine ve sayısına göre değişir. Fiyatlarımız eşyalarınıza göre düşebilir, yükselebilir. Ücretler 1500 tl den başlamaktadır.

Bir İş Yeri Kaç Kişi İle Taşınır?

Normal bir iş yeri ofisi 3 kişi ile taşınır. Ofis sayısı artarsa kişi sayısı da artar.

İş Yeri Şirket Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Evet, sadece ofis şirket taşıma çalışmamız değil. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili bir şekilde yapılmaktadır.

İşyeri taşıma firması iletişim telefon numarası

İş yeri taşıma şirketi iletişim telefon numaraları irtibat bilgisi:

GSM: 0 531 880 88 71


İlgili İçerikler

Torbalı Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve birikimlerin genç nesillere aktarılmasıyla oluşmuş bir şirkettir. Taşımacılık işini profesyonal olarak yapıyoruz. Müşterimizden sağlam olarak aldığımız eşyaları yine sağlam olarak teslim etmekteyiz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir.  

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.Bu web Sitesi Torbalı Polat Nakliyat firmasının malıdır. Tüm Hakları Saklıdır