Hakkımızda


İzmir Torbalı Polat nakliyat, 1999 yılında İzmir’in Torbalı  ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu ilk günde Torbalı  ilçesinde "Profesyonel Nakliyat" kavramını sokmuştur. Geçmişte taşımacılık eski model pikap ve kamyonlarla ev sahibinin kendisinin evini taşımasıyla yapılmaktaydı.  Nakliyatçı sadece eski model bir pikap ile taşınan kişinin eşyalarını taşır, diğer işlere çok da yardımcı olmazdı. Kartal Nakliyatın kuruluşu ile birlikte Nakliyat işinin bir ekip işi olduğu, Torbalı halkına ve vatandaşlara gösterildi. Torbalı Polat Nakliyat ekibimiz taşınacak evin tüm işlerini yapmaktadır.

Torbalı Nakliyat - Kartal Nakliyat

Mobilyalar, profesyonel ustalarımızca sökülmekte ve montajlanmaktadır. Yine beyaz eşyalarınız da işinin uzmanı çalışanlarımızca sökülüp aynı hassasiyetle kurulmaktadır. Çamaşır ve Bulaşık makinelerinin tüm giderleri elektrik ve su tesisatları yine çalışanlarımızca montajlanmakta, bu işler için ek ücret istenmemektedir. Evini taşıyacak müşterimizin tek yapacağı bizlere adresi vermek olacaktır. Sizler çayınızı kahvenizi yudumlarken eviniz profesyonel çalışanlarımız tarafından taşınacaktır.

Torbalı Kartal Nakliyat olarak aşağıdaki sektörlerde hizmet vermekte ve lider konumdayız.

Torbalı içi  Evden Eve Nakliyat

Torbalı dışı- İzmir ve İlçeleri Evden Eve Nakliyat

İller Arası Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ev Taşımacılığı

Asansörlü Taşımacılık

Pikap Taşımacılığı (Torbalı Pikap)

İnşaat Sonrası Taşımacılık

Fuar Taşımacılığı

Organizasyon Taşımacılığı

Mobilya Montajı

Beyaz Eşya Montajı

Torbalı Nakliyat Firması

Yukarıda sayılan tüm sektörlerde Torbalı içinde lider konumdayız.  Bugün ev taşıyacak bir vatandaşın internette araştırdığı ilk şey "acaba kim benim evimi ucuza taşır?" sorusu olmaktadır. Ev taşımanın tek kriteri ucuzluk değildir. Bugün evi 100 TL ucuza taşıtıp binlerce liralık mobilyalarınızın zarar görebileceğini unutmamalısınız. Bu nedenle köklü ve güvenli firmalarla çalışarak hem eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz hem de uygun fiyatla evinizi taşımış olursunuz. Bu konuda firmamız her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Şehirler arası nakliyat Firmaları ile doğrudan anlaşmalıyız. Bizlere tek bir telefonunuzla Türkiye'nin Tüm illerinden sizlere en uygun nakliyat firmasını temin edebilmekteyiz. 

Torbalı Kartal Nakliyat firmamız nakliyatın yanı sıra Mobilya ve Beyaz Eşya montaj - kurulum hizmeti de vermektedir. İl dışından Farklı firmalarca evlerini taşıtan müşterilerimize Torbalı ilçesinde Mobilya - Beyaz eşya kurulum hizmeti vermekteyiz. Eşya montajlarında en karışık görünen işleri dahi çok kısa sürede tamamlamaktayız.

1999 yılında başlatan Nakliyat sektöründeki ilerleyişimiz 2021 yılında www.torbalinakliyat.com web sitemizin kurulmasıyla sürdü. Web sitemizin kurulmasıyla birlikte firma telefonlarımızı hergün yüzlerce vatandaşımız aramaya başladı. Araç filomuza yeni araçlar ekleyerek tüm isteklere istenen zamanda cevap vermeyi başarmış bir firmayız.

Bugün "Torbalı Nakliyat" deyince akla ilk gelen firma "Torbalı Kartal nakliyat" olup web sitesi https://www.torbalinakliyat.com " dur. Web sitemizi her gün yüzlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. "Torbalı'da Nakliyat, Kartal Nakliyat’tan Sorulur" sözünün doğruluğu 1999 yılından beri her gün kanıtlanmaktadır. Nakliyat sektöründe hizmet veren bir firma olarak olarak yaptığımız işin ciddiyetinde ve bilincindeyiz. Müşterinin eşyalarını sigortalı ve garantili olarak taşıyan ilk ve tek firmayız. 

Kuruluşumuzdan bu yana bizleri her fırsatta arayan siz değerli müşterilerimize, bizlere maddi manevi destek sunan değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sizler olmadan bugünlere gelemezdik.

Saygılarımızla

Torbalı Nakliyat Yönetim Kurulu

Torbalı Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve birikimlerin genç nesillere aktarılmasıyla oluşmuş bir şirkettir. Taşımacılık işini profesyonal olarak yapıyoruz. Müşterimizden sağlam olarak aldığımız eşyaları yine sağlam olarak teslim etmekteyiz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir.  

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.Bu web Sitesi Torbalı Polat Nakliyat firmasının malıdır. Tüm Hakları Saklıdır